EV & YAŞAM

ALIŞVERİŞ LİSTENİZ HAZIR!

03 Şubat 2017

Sürekli üşenip ertelediğiniz alışverişe iyisi mi siz bu hafta çıkın.


Sevgililer Günü yaklaşırken kendiniz için hem özel günler de hem de ofiste giyebileceğiniz modası geçmeyen bir anvelop elbise alabilirsiniz. Üstelik rahat kumaşıyla sadece stiletto'lar ile değil çok sevdiğiniz spor ayakkabılarınız ve botlarınızla da tercih edebilirsiniz.


Mesela evin küçük üyeleri için 2. eğitim öğretim dönemi başlıyor. Siz en iyisi 1. dönemde türlü sebeplerle kaybettiği eşofmana dayanıklı bir yedek alın.Soğuklardan korunacağı, keyifli, şık ve kullanışlı birkaç hırkası olsun. Kendi kıyafetlerini seçmeye başladığında size fazla söz düşmeyeceğine göre şimdilik bu hakkınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.


Sömestir kalabalığı dağları terk etmişken siz ferah ferah pistlerin tadını çıkarın. Tabi keyifli kış tatilinizden önce doğru montu seçtiğinizden emin olun. Hem hareket kolaylığı sağlayan hem de sizi dağda yarı yolda bırakmayan seçenekler LC Waikiki kayak koleksiyonunda.Bazı indirimler kaçmaz…
Eğlenceli mesajlarla o çok sevdiğiniz yatağınızla aranızdaki bağı güçlendirecek seçenekler de LCW Home’da. Haydi, şu ne zamandır gözünüzün takıldığı nevresim takımını da atın sepetinize.

YORUMLAR