EV & YAŞAM

EN TREND ANNE BEBEK ÇOCUK FUARI BAŞLIYOR!

14 Aralık 2017

Hem çocuğunuzla keyifli vakit geçirip hem de en güncel bilgileri konunun uzmanlarından dinleyebileceğiniz, Türkiye’nin en trend Anne Bebek Çocuk Fuarı, LC Waikiki’nin de katılımıyla 15 Aralık Cuma günü başlıyor!

Türkiye’nin önde gelen anne, bebek ve çocuk markalarını her yıl bir araya getiren fuar, 6. yılında bir kez daha Harbiye İstanbul Kongre Merkezi’nde sizlerle buluşturmaya hazırlanıyor. 15 – 17 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek olan fuarda LC Waikiki standında bu yıl sizi keyifli ve bilgilendirici bir program bekliyor:

Fuarın ilk günü olan 15 Aralık Cuma günü Hürriyet Gazetesi yazarı Ömür Kurt ve Klinik Psikolog Başak Demiriz “Çocukların Öz Güvenini Geliştirmek İçin Neler Yapmalı?” konulu söyleşisi için sizlerle bir araya gelecek.

16 Aralık Cumartesi 14.30 – 15.00 arası LC Waikiki Kurumsal Akademi Direktörü, Gülperi Tandar ve LC Waikiki Malzeme Kalite Güvence Müdürü, Arzu Konyalı “Bebek ve Çocuk Giysilerinde Ürün Güvenliği” üzerine konuşacak.

17 Aralık Pazar günü ise sizleri oldukça yoğun ve eğlenceli bir program bekliyor: Günün ilk yarısında; 11.30 – 12.00 arası Ömür Kurt, Uzman Diyetisyen Zeynep Köse Çapay ile “En Sağlıklı Ek Gıda Nasıl Hazırlanabilir?” konulu söyleşisinde bizlere bebek ve çocuk beslenmesi ile ilgili önemli bilgiler vermek üzere LC Waikiki standında olacak.

Saat 17.00 – 17.30 arası ise ünlü gazeteci Ayşe Arman, LC Waikiki Ürün ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür, Deniz Aktürk Erdem ile bir araya gelerek “Bebek ve Çocuk Giysilerinde Trendler” üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirecek.

YORUMLAR