GÜZELLİK

BU YAZIN SAÇ TRENDİ: SAÇ KÜPESİ

07 Haziran 2017

Diyelim ki saçınızın modelinden sıkıldınız ama rengi ve boyu ile oynamak da çok riskli geliyor. Eğer tüm o topuzlar, dalgalı fönler ya da sıkıcı maşalar da değişiklik ihtiyacınızı karşılamıyorsa çözüm saçları süslemekte.


Saç küpeleri!

Saç aksesuarları bir süredir oldukça revaçta. Taçlar, tokalar, pin’ler derken şimdi de küpeler hayatımıza girdi. Şu 90’lı yıllardaki  saç boncuklarını hatırlıyor musunuz? İşte o boncuklar kadar eğlenceli ama çok daha kullanışlılar. Özellikle boho stillerin vazgeçilmezi olan saç küpelerini yaz festivallerinde de sık sık göreceğiz.


Bu arada kullanmak da çok kolay, saçınız örülebilir ya da burgu yapılabilir uzunlukta olduğu sürece boyu, rengi, türü fark etmiyor, rahatlıkla kullanabilirsiniz. Saç küpeleri ile ne kadar eğleneceğiniz tamamen yaratıcılığınıza ve stilinize kalmış.

Bu küpeleri kullanırken kullandığınız saç küpesi sayısı arttıkça diğer takılarınızı aynı oranda azaltmanızda fayda var. Özellikle çabasız stillerde tamamlayıcı rol oynayan küpeleri geceden gündüze, şehirden plaja kadar her yerde görmeye hazır olun. Hemen denemek isterseniz, bu küpeleri LC Waikiki mağazalarında Etriel standında bulabilirsiniz.

YORUMLAR