GÜZELLİK

GÖZ ALICI PARTİ ÖRGÜLERİ

05 Ağustos 2017

Artık her davette aynı dalgaları, topuzları denemekten sıkıldıysanız sizin için yeni bir alternatifimiz var, örgüler. 

Bu sezon altın çağını yaşayan örgülü saçlar, yaz sıcaklarında saçlarınızla başa çıkmak için şu sıralar en ideal yöntem. Sezonun en gözde saç trendini denemeye hazırsanız listemiz burada:

Biraz Işıltı

Eğer örgüler sizin için sade kalıyorsa topuzunuza iliştirebileceğiniz ışıltılı bir tarak toka ihtiyacınız olan hareketliliği verecektir.

Getty Images / Turkey

Hepsini Örmek İsteyenlere

Yaz sıcaklarına dayanamayanlardansanız Jada Pinkett Smith’in örgüleri tam da sizin için. Eğer biraz dikkat çekici hale getirmek isterseniz saç piercing’lerinden yararlanabilirsiniz. O konuyu da şu yazıda anlattık.

Getty Images / Turkey

Frida Örgüleri

Örgüleriniz için ünlü ressam Frida Kahlo’dan daha eğlenceli bir ilham olabilir mi? Bu modelin olmazsa olmazı ise çiçekler. İster taze çiçeklerle isterseniz de çiçekli tokalarla kullanın, sonuç yaz kadar keyifli olacak.


Minimal Etki

Konu davet de olsa sadelikten vazgeçemiyorsanız saçın önünde kullanacağınız ince bir örgü ile süslenmiş topuzlar sizi memnun etmeye yetecektir.

Getty Images / Turkey

Topuz Farkı

Hem topuz hem örgüyü bir arada kullanmak isterseniz de örgülerle deneyebileceğiniz pek çok seçenek mevcut.

Getty Images / Turkey

Yeni Mohikan

Kusursuz bir örgü, dümdüz bir saç size göre değilse çabasız görüntülü örgü topuzlar ideal. Üstelik dağınık görüntüsü sebebiyle gece boyunca saçınızı düz tutmak için uğraşmanız da gerekmeyecek!

Getty Images / Turkey

YORUMLAR