GÜZELLİK

RENGARENK DUDAKLAR

03 Ekim 2016

Koyu renkli mat dudakların çok cool oldukları ve bizim de onları çok sevdiğimiz kesin. Ancak koyu bordo bir dudağın üzerine sürülecek şeffaf bir parlatıcı sizi bir odadaki en dikkat çekici insan yapmaya yetebilir.

Kylie Janner’ın da büyük katkılarıyla makyaj çantamızın adeta olmazsa olmazı haline gelen mat rujlara veda etmiyoruz ama kendilerine bir takım arkadaşı getiriyoruz, şeffaf parlatıcılar. Bordo, kahve, kırmızı, mocha, mürdüm… Tüm bu renklerin en donuk ve soğuk hallerini denedik şimdi veda etmiyor ama işe biraz sıcaklık katıyoruz. 2016 2017 Sonbahar/Kış defilelerinde dünya podyumlarından yavaş yavaş bize göz kırpan parlak dudaklar sokaklara inmeden önce siz deneyin istedik.

Vinyl Dudaklar Nasıl Kullanılır?

Öncelikle soğuk mevsimlerin içinde olduğumuzu kabullenin ve çok açık renklere yönelmeyin. Mürdüm ve kırmızı en ideal renkler Vinyl ürünler için. Tabi, eğer güvenli alanı sıkıcı buluyorsanız bu renk skalasına mavi ve mor gibi radikal renkleri de ekleyebilirsiniz. Dudaklar bu kadar iddialıyken elbette yüzünüzdeki diğer bölgelerin renklerini biraz kısmakta fayda var. Koyu bir göz makyajı yerine kirpiklerinizi tek tek ayırıp kıvıracak bir maskara, Etriel açık renk pudrası, koyu kırmızı ruju tüm görüntüyü kıvamında tutacaktır.

YORUMLAR