KEŞFET

EN İYİ SEYAHAT APP'LERİ

20 Temmuz 2017

Bir tatil öncesi daha akıllı telefonunuzu gerekli gereksiz app’ler ile doldurmayın. 

Sizin için en kullanışlı uygulamaları topladık.


Roomer Travel
Tatilini son dakika da iptal eden bir kullanıcının rezervasyonunu çok daha uygun fiyataalabileceğiniz Roomer Travel seyahate çıkmadan önce ilk kullanmanız gereken uygulamaların başında geliyor.


Google Trips
Google’ın çevrimdışı olarak da kullanılabilen seyahat uygulaması Google Trips, gitmekistediğiniz bölge ile ilgili size uygun olan aktiviteler, gezip görülmesi gereken mekanları bubölgede geçireceğiniz süreye göre listeleniyor. Uygulamanın en önemli özelliği ise bu bilgileritelefona indirme imkanı tanıması, yani internet bağlantınız olmadığında bile bulunduğunuz bölgeile ilgili ihtiyacınız olan pek çok bilgiye ulaşabiliyorsunuz.  


HotelTonight
Her işini son dakikaya bırakanların uygulaması, HotelTonight. Hem son dakikada en uygun oteli
bulabiliyorsunuz hem de pek çok indirimden yararlanıyorsunuz. 


XE Currency
Özellikle yurtdışı seyahatlerinde güncel döviz kurlarını öğrenmek için kullanabileceğiniz XE
Currency için wi-fi peşinde koşmanıza da gerek yok.

iFLY
Dünyadaki sayısız havalimanına ait havayolu firmalarının uçuş detaylarından manikür salonunakadar havaalanları ile ilgili her bilgiye ulaşabileceğiniz uygulama sık sık seyahat edenler için oldukça pratik çözümler sunuyor.


Currency Converter
Kabul edelim ister ucuz ister pahalı olsun yurtdışı seyahatlerimizde daima ödediğimiz rakamlarıTürk lirasına çevirmeye çalışırız. Bu uygulama o bitmek bilmez hesaplamalardan sizi kurtarıyor. 


Log Me In
Eğer işinizden tatilde dahi kopamıyorsanız, her an bilgisayarınızda bir dosyaya bir bilgiyeihtiyacınız oluyorsa Log Me In sizin kurtarıcınız olabilir. Bu uygulama üzerinden istediğiniz anbilgisayarınıza ve dosyalarınıza telefonunuzdan erişebilirsiniz. 

Wi-Fi Finder
Etrafta ortak kullanıma açık wi-fi bağlantılarını bulan uygulama şimdilik sadece iOS kullanıcıları için.

YORUMLAR