MODA & TREND

1 KEMER YETER

04 Kasım 2017

Sonbahar / Kış sezonunda hala kabanınız için bir oyun arkadaşı bulamadıysanız bu sezon kemerlere şans verin.

Geçiş mevsimine hızla düşen derecelerle veda ettiğimiz şu günlerde artık trençkotların ve ince pardösülerin yerini de kaban modelleri alıyor. Her kış en büyük yatırımı yaptığımız, bizi soğuk günlerden bir zırh gibi koruyan kabanlar, bu sezon kemerlerle eğlenceli bir stil oyununa girişiyor.


Bu eğlenceli ve stilinizi bir adım öne çıkaracak oyunu oynamak oldukça basit; tek yapmanız gereken kabanınızı bir anvelop elbise gibi sarıp üzerine de belinizi ortaya çıkaracak şekilde kemerinizi takmanız. Tek başına hiç de çekici görünmeyen ağır başlı, kalın kumaşlı eski bir kaban bile şık bir kemerle yeniden doğabilir.


Kemerinizi de elbette kabanınızın modeline, rengine ve dokusuna göre seçmekte yarar var. Kalın kumaşı ve hantal görüntüleri sebebiyle kabanları incecik kemerlerle kullanmak çok iyi bir fikir sayılmaz. Olabildiğince üzerinde kaybolmayacak kemerler tercih edin. Seçtiğiniz renk ve desene göre hareketli ya da sade modelleri tercih edebilirsiniz.

Önümüzdeki uzun kışı ve sezonun trendlerini göz önünde bulundurarak, sezonun en moda dış giyim parçalarını lcwaikiki.com’dan inceleyebilirsiniz.

YORUMLAR