MODA & TREND

23 NİSAN KUTLU OLSUN

14 Nisan 2017

Siz de bu cümleyi, çocukken söylediğimiz şarkılardaki ses tonuyla, heceleyerek okuduysanız, bu sayfa tam da size göre.

23 Nisan’da miniklerle birlikte çocukluğunuza dönmenizi ne engelleyebilir ki? Uzun süredir çocukların büyük heyecanla beklediği, şu sürekli ezber yapılan şiirlerini okuyacağı 23 Nisan’a sayılı günler kaldı. Evde yapılan son şiir provalarını, son eksik listelerini ve son heyecan dolu soruları da tamamladıysanız artık sıra alışverişte demektir.

Çocuğunuz bu 23 Nisan’da küçük bir prens de olabilir, güzeller güzeli bir prenses de…

Ya da küçük bir Flamenko dansçısıdır bu 23 Nisan’da? İçinden geldiğince dans edebilen.

Kim bilir belki de performansını ciddiyetle gerçekleştiren bir bandocu olacaktır.

Ya da kürsüde uzun süredir provasını yaptığı şiirini de okuyacak olabilir?

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda heyecanın sebebi ne olursa olsun, bizler 23 Nisan’ın çocuklarınız için çok özel olduğunu biliyoruz. Bu bilinçle hazırladığımız LC Waikiki 23 Nisan Koleksiyonu’nda çocuğunuzu mutlu edecek, o’na ait bu özel günde o’nu neşelendirecek birçok seçenek var.

Uçuş uçuş etek modelleri, minik sevimli papyonlar, rengarenk 23 Nisan kostümleriyle dolu bu koleksiyon sadece minikleri değil sizi de keyiflendirecek. Birbirinden güzel ürün yelpazesiyle hazırlanmış reyonlarımız; en şık etek modelleri, elbise çeşitleri, birbirinden tarz pantolon modelleri ve küçüklerin hoşuna gidebilecek birçok ürün ile sizleri bekliyor.

Siz en iyisi 23 Nisan alışverişini son dakikaya bırakmayın, bugünü çocuğunuz ve kendiniz için ayırıp cıvıl cıvıl reyonlarda kaybolun.

YORUMLAR