MODA & TREND

ALIŞVERİŞİN SONUNA BIRAKMAYIN

17 Mayıs 2017

Bir kemer bir elbisenin tüm havasını değiştirebilir. Bir çift sandalet dünyanın en sade pantolonuna karakter katabilir ya da bir çift küpe yorgun bir görüntüye bile enerji verebilir.

Yıllardır ayakkabı ve kemer gibi aksesuarları alışverişin en sonuna bırakmamız gerektiği öğretildi. Önce elbise seçilir, sonra aksesuar ayakkabıya göre alınır. Hatta kemerin ve ayakkabın uyumlu olmalıdır vs. Her ne kadar ezberlenmiş kurallar bunlar olsa da farklı bir gerçek daha var ki; o da aksesuarın kurtarıcı olduğudur. Bunu dikkate alarak hazırladığımız LC Waikiki’nin aksesuar vitrinlerinde ezberleri bozarak sizi daha da şık yapacak birçok aksesuar modelini bulabilirsiniz.

Sizin için alışverişe çıktığınızda sona bırakmamanız gereken bir tamamlayıcı listesi hazırladık:

Feminen Kovboylar

Sezonun en şahsına münhasır parçalarının başında Western tokalı kemerler geliyor. Gündüz için kahve, gece için siyah tonlarını tercih edebilirsiniz.

Blok Etkisi

Sezonun boho enerjisi tepeden tırnağa bizi sarmış durumda. Blok topuklar da hazır bu kadar yükselişteyken ikisini birleştirmek size ekstra puan kazandırabilir. Bu topuklu sandaletleri eğer pantolonlarla giyecekseniz paçalarınızın bileğinizde büzülmemesine dikkat edin. Uzun paçalarla bu sezon baş etmenin en güzel yolu ya kıvırın ya da kesin.


Güneş Savaşçıları

Gözlüksüz yaza başlamak büyük hata olur. Hem gözlerinizi güneş ışınlarından korumak hem de stilinizi en kullanışlı parça ile tamamlamak için mutlaka yeni bir güneş gözlüğünü aksesuar listenize katın. Güneş gözlüğünüzü seçerken trendlerden çok daha önemli iki unsur var; yüzünüzün şekli ve stilinizin karakteri. Trendler konusunda çekimserseniz zamansız metal ve kemik çerçeveleri tercih edebilirsiniz.

Bu arada, Roma İmparatoru Nero’nun gladyatör dövüşlerini güneş gözlükleri ile izlediğini biliyor muydunuz? Tabi siz yine de daha barışçıl bir ortamda kullanın.

Hop bir kolye!

Yazın şallar, fularlar bazen çekilmez olabiliyor ama bazı kombinlerin de mutlaka bir takıya ihtiyaç duyduğu da gerçek. Öne çıkacak, baskın ve hareketli bir kolye stilinize müthiş bir enerji katabilir.


YORUMLAR