MODA & TREND

ANNE BLOGGER'LAR İLE SAĞLIKLI DOKUNUŞ

14 Mayıs 2017

LC Waikiki olarak bu hafta ürün güvenliği ve ürün sağlığı için aldığımız önlemleri anlatmak, annelerin sorularını cevaplamak üzere Sağlıklı Dokunuş gününde anne blogger’lar ile bir araya geldik.


Etkinlik, LC Waikiki Malzeme Kalite Güvence Müdürü Arzu Konyalı’nın konuşmasıyla başladı. LC Waikiki’nin faaliyetlerine başladığı ilk günden bugüne kadar sürdürdüğü kalite ve ürün güvenliği çalışmaları hakkında bilgi veren Arzu Konyalı, markanın profesyonel ekiplerin danışmanlığında yürüttüğü uluslararası standarttaki üretim sürecini detaylarıyla annelerle paylaştı.

Arzu Konyalı’dan sonra ise sözü birbirinden renkli koleksiyonlara imza atan çocuk grubunun Creative Manager’ı Suzan Filiz aldı. Hem koleksiyonların çıkışını, ilerleyişi hem de tasarımların çocuk güvenliği ve sağlığına uygun nasıl hazırlandığını anlatan Suzan Filiz, giysilerde kullanılan kordonlardan, düğmelere, dekoratif aksesuarlara kadar her bir detayın hangi aşama ve işlemlerden geçtiğini blogger’larla paylaştı.

Oldukça keyifli geçen etkinlikte özellikle soru-cevap bölümü büyük ilgi gördü. Yaptıkları canlı yayınlarla etkinliği tüm takipçileriyle paylaşan blogger’lar takipçilerden gelen soruları da uzmanlarımızla sık sık paylaştı.

Soru-cevap bölümünden sonra workshop alanına geçen blogger'lar hem bizzat küçük deneyler yaptılar hem de ürün güvenliği aşamalarını deneyimleme fırsatı yakaladılar.


YORUMLAR