MODA & TREND

BABADAN OĞULA HAVALI ŞIKLIK

28 Ekim 2017

Çocuklara ‘’Büyüyünce ne olmak istiyorsun?’’ diye sorulduğunda, çoğunlukla ilk verdikleri cevaplardan biri, pilot olmak. Biz de bu hayallerinden yola çıkarak babalar ve oğullarını havalı pilotlar gibi giydirmek üzere bir koleksiyon hazırladık.

Babaların oğulları ile aynı giyinme isteği bize bebeklikten başlayarak yetişkinliğe kadar aynı modellerin olduğu bir koleksiyon hazırlama fikrini verdi ve ortaya babalara ve oğullarına yıllarca saklayacakları keyifli fotoğraflara uygun bir koleksiyon çıktı.


Sadece koleksiyonu hazırlamakla kalmadık, parçaların ve temanın yapısına uygun kombinler de hazırladık. Kamuflaj deseninin de son birkaç sezondur devam eden trendlerden biri olması ve sokak stilinde çok sevilmesini göz önünde bulundurarak hem kamuflaj desen öğeleri taşıyan, hem de haki ve siyah tonlarının hakim olduğu özel bir baba oğul kombin koleksiyonu oluşturduk;

Havacılık temasının hakim olduğu koleksiyonda ilk kombin önerimiz, siyah deri görünümlü ceket ve denim pantolonlar ile “PILOT / CO-PILOT” sloganlı tişörtlerimiz.


İkinci kombinimiz ise, kamuflaj desenini ön plana çıkardığımız haki eşofman üstü ile birlikte siyah denim pantolon.


YORUMLAR