MODA & TREND

BABANIZ İÇİN TAM 6 GÜNÜNÜZ VAR

11 Haziran 2017

Etrafta görmeye başladığınız baba içeriklerinden, vitrinlerdeki değişimlerden de anlayacağınız gibi Babalar Günü çok yaklaştı.

Babalarımız için hediye seçmek her zaman daha kolaydır. Çünkü bir baba ona aldığınız hediyenin kendisini kilolu göstermesine, hediye seçimini son dakikaya bırakmanıza ya da en sevdiği rengi hatırlayamadığınıza bozulmaz. Şarj aletinden mutfak robotuna, çiçekten dolabında geri kalan onlarcasının aynısı bir kareli gömleğe kadar her hediye sizden geldiği için onları mutlu etmeye yeter. 

Yine de tüm bu hoşgörüleri ve uyumlulukları da hediyeyi son dakikaya bırakıp, acil bir seçenekle kurtarmak için bahane olsun istemeyiz. LC Waikiki bu sene hediye konusunu ciddiye alıp hazırlıklara başlayanlar için kullanışlı ve şık parçalarla dolu babasever bir Babam ve Ben koleksiyonu hazırladı.


Babalar ve çocukları için keyifli bir örnek stil sunan koleksiyon, polo yaka tişörtlerden keten gömleklere, chino pantolonlardan yazlık elbiselerden şortlara kadar yaz dolabının olmazsa olmazı sayılacak parçalarla dolu.Koleksiyon sadece erkek çocuk giyim parçalarından oluşmuyor. Polo yaka erkek tişörtler ile bir örnek desenlerin kullanıldığı yazlık kız çocuk elbiseleri de babası ile birörnek giyinmek isteyen çocuklar için koleksiyonda yer alıyor.YORUMLAR