MODA & TREND

BABANIZIN DOLABINDA SİZİ BEKLEYEN 5 PARÇA

15 Haziran 2017

Moda da kuralların iyice ortadan kalkmasıyla cinsiyet, yaş, moda kuralı gibi bariyerlerden kurtularak unisex bir dönemden geçiyoruz.

Öyle ki eskiden “asla” ile başlayan stil kodlarımız gittikçe yumuşayarak "neden olmasın"a dönüştü. Bu özgürleşme sokaklarda, podyumlarda büyük bir renklilik ve deneysellik yarattığı gibi bize de küçük tatlı avantajlar sağladı. Mesela, kıyafetlerim babamızın dolabından ödünç almak gibi. Kulağa oldukça ilginç gelse de aslında her babanın dolabında zamansız bir stil için oldukça kullanışlı parçalar bulunur. Eğer aldıklarınızın yerini boş bırakmak istemezseniz de LC Waikiki’de Babalar Günü’ne özel hazırlanmış koleksiyonundan babanıza hediye ederek, dolaptan aldıklarınızı unutturabilirsiniz. Hala emin değilseniz, buyurun o ödünç alınacak parçalar:

Bir beyaz gömlekten daha zamansız ve demokratik bir giysi olabilir mi? Babanızın beyaz gömleklerini modeli ve kesimi ne olursa olsun, küçük oyunlarla rahatlıkla kullanabilirsiniz.


Onun sadece hafta sonları evde ya da yürüyüşte giydiği siyah basic tişörtü de boyfriend pantolonlardan kalem eteklere kadar pek çok farklı parçayla oldukça kullanışlı.

 

Şu tatillerde başından çıkarmadığı fötr şapkası da babanızın dolabındaki ganimetlerden biri. İster birkaç yapay çiçekle, isterseniz de üzerine sarabileceğiniz bir fularla zamana ve stilinize uydurabilirsiniz.

 

Muhtemelen annenizin kendisine hediye ettiği o yazlık şallarda işinize yarayabilir.


Kollarını dirseğinize kadar büzüp beline Western bir kemerle kullanın. Babanız bile hırkasını tanıyamayacak.

YORUMLAR