MODA & TREND

BAYRAMLIK TATİL ÇANTANIZ HAZIR

22 Haziran 2017

Bir tatil çantası hem bayramlık hem tatillik olabilir mi?

Çantanızı hazırlarken illa eşinizin ya da annenizin size yardım etmesi şart mı?

  • 1. sorunun cevabı: EVET
  • 2. sorunun cevabı: HAYIR

Önünüzde hatırı sayılır, güzel bir tatil var. Üstelik Ramazan Bayramı gibi keyifli bir kutlama için. Çocukluğumuzdaki kuralı unutmuyoruz; en güzel kombininizi mutlaka ilk gün giyiyoruz. 

Kadınlar için sezonun gözde parçası tulumlar, çiçekli elbiseler ve tunikler çantanıza ilk ekleyeceğiniz seçenekler olabilir. Hem kombinlerinizi hareketlendirecek ve farklılık yaratacak tamamlayıcı aksesuarları da unutmuyoruz. Özellikle sandaletler de topuklu ayakkabılarla da kullanabileceğiniz elbiselere öncelik vererek ekonomik bir çanta hazırlayabilirsiniz. Bu yazın olmazsa olmazı omuz dekolteli bluzlara da mutlaka şans verin. Sezonun temalarından biri olan Boho'ya uygun bir görüntü yaratmak için Western kemerler, bağcıklı sandaletler, halka küpeleri tercih edebilirsiniz.

Gelelim erkek çantasına. Bayramın ilk günü için mutlaka bir ceketiniz olsun. Özellikle yazın tüm enerjisini ve hafifliği hissetmek isteyenlere tavsiyemiz, mavi tonları. Kışın kasvetini taşıyan koyu renk pantolonlara da Bayram’da veda ediyoruz. Önerimiz, mavi ceketiniz ile uyum içinde görünecek beyaz bir denim.

Tüm bayram resmi ziyaretlerle geçecek değil elbette. Renk renk keten şortlara ve incecik gömleklere de yer açıyoruz çantamızda. Yanınızda hem gömlekleriniz hem de tişörtlerinizle kullanabileceğiniz bir şortunuz mutlaka olsun. Bir çantaya şortları koyup da fötr şapka ve espadrilleri unutmak olmaz elbette. Gördünüz mü, sadece birkaç parça ile çantanız hazır.

İyi bayramlar!

YORUMLAR