MODA & TREND

BEBEKLERDE SON TREND: UNISEX TULUMLAR

06 Temmuz 2017

Moda bizim için değişirken çocukları es geçebilir mi?

Onların da dolabı en az bizler kadar hızlı güncelleniyor tek bir farkla, daha sağlıklı, daha kullanışlı ve daha güvenli olarak.

Çocukların ve bebeklerin de en az büyükler kadar sokak stilinden etkilenmeye başladığı şu günlerde dolabında yeni bir trend var, Unisex. Her cinse uyan anlamına gelen unisex tıpkı yetişkinlerde olduğu gibi çocuk modasında da oldukça yükselişte. Dünya çapında trend öncüsü kabul edilen Tokyo, Seul gibi şehirlerde oldukça yaygın olan ve tüm global markaları etkileyen unisex akımı önce kadın ve erkekte başlayıp çocuk ve bebeğe kadar indi.

Malum, rahatlık ve işlevsellik bebek giyiminde çok önemli. Anneler alışverişte çocukları için sağlıklı ve güvenli ürünler kadar, pratikliği ile zaman kazandıran, her an her yerde giydirebileceği kombin kolaylığı sağlayan ürünlere de yöneliyor. Sokak stiline birbirinden farklı ve keyifli kombinlerle yansıyan unisex tulumlar örme, dokuma ve denim model uygulamaları ile bu sezon LCWaikiki’de de annelerin beğenisine sunuldu.

Hem kız bebek hem de erkek bebeğe aynı tulumu giydirmenin konforunu sunan LC Waikiki bebek departmanı olarak, unisex modellerimizle ilgili görüşlerinizi merakla bekliyoruz. Bu yazın trendlerinde en çok öne çıkan parçalardan biri olan unisex tulumlar annelerin vazgeçilmezi olacağa benziyor.                            

YORUMLAR