MODA & TREND

BECKHAM'IN STİL KODLARI

15 Eylül 2017

Uzun yıllar moda dergilerini iddialı ve feminen stiliyle domine eden Victoria Beckham, son birkaç yıldır karşımıza eski stilinden oldukça farklı çıkıyor. Tasarımcı rütbesini aldığından beri hızla sadeleşen ve minimal bir görüntüye bürünen Beckham, dolabındaki bandaj elbiselerin, kalem eteklerin ve yüksek ökçelerin yerini keskin takımlara, jeanlere ve bol kesim kumaş pantolonlara bırakmış durumda.

Hafızalarımızayüksek topukların üzerindeki iddialı görüntüsüyle kazınmış tasarımcının bu radikal geçişi her zamanki gibi başarıyla sonuçlandı ve ortaya son yılların en rafine stillerinden biri çıktı. Sıklıkla düz renkleri tercih eden tasarımcı kıyafetlerinde desenler yerine renk bloklarını tercih ediyor. Victoria Beckham konu aksesuar olduğunda da minimallikten yana. 

Ciddiyetine uygun büyük güneş gözlükleri ve çabasızca taşıdığı küçük el çantası tercihleriyle görüntüsünü ustaca tamamlıyor. Klasik parçaları modern biir yaklaşımla yorumlayan Victoria Beckham’ın stili sadece mükemmel görüntüsüyle değil rahatlığı ile de hepimizi cezbediyor. Siz de bu sonbaharda dolabınız için Victoria Bekham’dan ilham almak isterseniz alışveriş listeniz hazır:


Basic

Tasarımcının yeni dolabında basic’lere epeyce geniş bir yer ayrılmış. Siz de hem denim pantolonlarla hem de eteklerle rahatlıkla kombinleyebileceğiniz basic üstlerden birkaç tane ekleyin listenize.

Getty Images Türkiye

Kumaş Pantolon

Özellikle klasik çizgilere getirdiği modern yorumlarla dikkat çeken Beckham,  bu ustalığını en güzel maskülen parçalarda gösteriyor. Triko ve kazaklarla oldukça cool bir görüntü sergileyen kumaş pantolonlar Beckham’ın dolabının bandaj elbiseleri unutturan yeni gözdesi. Vücut tipinize göre ister sigara paça ister de bol paça seçebilirsiniz.


Etek

Kalem etekten trompet eteklere kadar her eteği büyük bir ustalıkla giyen Bekham bize yine ilham veriyor. Eteklerde diz altı modelleri listemize alıyoruz. Takım arkadaşları ise gömlekler ve düz ayakkabılar.


Denim

Elbette bir alışveriş listesi denim pantolonsuz olmaz. Bu stil için bol ve rahat kesimleri tercih ediyoruz, mümkünse paça boyu konusunda tercihleriniz topuklu ayakkabılarla da giyebileceğiniz kısa paçalı modellerden yana olsun.

Getty Images Türkiye

YORUMLAR