MODA & TREND

BİZİM İÇİN SAĞLIĞINIZ DEĞERLİDİR

07 Nisan 2017

LC Waikiki olarak “İyi Giyinmek Herkesin Hakkı” inancından hareketle müşterilerimize sadece uygun fiyatlarla, kaliteli ürünler sunmayı değil aynı zamanda sağlıklı ve güvenilir ürünler sunmayı da kendimize hedef olarak belirledik.

•Faaliyetlerimize başladığımız ilk yıldan buyana kalite ve ürün güvenliği çalışmalarımızı, profesyonel ekiplerimizin danışmanlığında yürüterek üretim sürecimizi daima uluslararası standartta yürütüyoruz.

•Sizin için ve sevdikleriniz için hazırladığımız her bir ürünümüzde güvenliğinizi ve sağlığınızı ön planda tutuyoruz.

•En değerli varlığımız çocuklarımız için hazırladığımız koleksiyonlarda,  güvenlik ve sağlık hassasiyetimiz sebebiyle, hem şirket çalışanlarımıza hem de tedarikçilerimize Çocuk Ürünleri Güvenliği eğitimini zorunlu kıldık.

•İnsan sağlığına ve çevreye zarar vermeyen ürünlerin ürettirilmesi ve ekolojik ürünlerin tüketicilere sunulması için 2016 yılında 21.000 adet modelimizi 307.000 adet ekolojik teste tabi tuttuk.

•Giysi ve aksesuarlarda bulunma ihtimali olan zararlı kimyasalların, ürünlerimizde var olup olmadığını test edilebilmek için sadece Türkiye’de değil en sağlıklı ve güvenli ürünleri size ulaştırabilmek adına Çin ve Bangladeş’te ekolojik test laboratuvarları kurduk.

LC Waikiki olarak, sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için her ürünümüzü hassasiyetle takip etmeye devam ediyoruz. Dünya Sağlık Günü'nüz kutlu olsun.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YORUMLAR