MODA & TREND

BLOGGER'LARDAN İLHAM ALIN

20 Mayıs 2017

Yaz dolapları hala yapım aşamasındayken blogger’lardan fikir almanın tam zamanı. Bakalım stillerine bayıldığımız blogger’lar LCW Vision’dan neler seçmişler.


Blogger’ların LCW Vision’dan favori parçalarının başında siyah ceketler geliyor. Yaz dolabında ceketin ne işi var demeyin, dışarıda hala kıştan kalma rüzgarlar varken siyah bir ceket asla hata olmaz. Eteklerle, elbiselerle, denim pantolonlarla ve skinny Jean’lerle…


Sıcak havaların bir başka olmazsa olmazı elbiseler de oldukça revaçta. File çoraplarla, spor ayakkabılarla ya da ceketlerle kombininizi her yere uydurabilirsiniz.


Renklerde siyah, mavi ve pudra tonları sık sık karşımıza çıkarken desen konusunda blogger’lar tercihlerini gingham, floral ve çizgililerden yana kullandılar.


Erkeklerin Vision seçimlerinde ise mavi tonlar ve zamansız kesimler hakim. Eğer hem şık hem de moda kurbanı olmayan bir stil peşindeyseniz dolabınıza eklemeniz gereken parçaların başında mavi gömlekler, gri ceketler, basic tişörtler ve motorcu ceketler geliyor.


YORUMLAR