MODA & TREND

BLOGGER'LARIN HAMİLE STİLİ

01 Temmuz 2017

Sıcakların bastırmasıyla artık giyinmek iyice zor bir hal aldı. 

İşin içine bir de hamilelik gibi hem keyifli ama bir o kadar da konfor gerektiren bir dönem girince hamile giyim için doğru parçaları
ve kombinleri seçmek her zamankinden daha zor olabiliyor.

Yaz sıcakları kafanızı daha fazla karıştırmasın. Sizin için, LC Waikiki Hamile koleksiyonu ile birbirinden keyifli kombinler oluşturan anne blogger’ları bir araya getirdik.

Melek İçmeli

Sıcaklara en rahat çözümlerin başında hem pratiklikleri hem de şık görüntüleri ile tiril tiril elbiseler geliyor. Sezonun egzotik desenlerinin ve canlı renklerinin öne çıktığı hamile elbise modellerinden siz de Melek İçmeli gibi içinde en keyifli edeceğiniz modelleri tercih edebilirsiniz.  


Özge Yazıcı

Özge Yazıcı da tıpkı Melek İçmeli gibi dolabında elbiselerden vazgeçmedi. Ama eğer denim tutkunu bir anneyseniz ve hamilelik döneminde de her zamanki stilinizden ödün vermek istemiyorsanız sizin için de seçenekler var. Çift kat bel parçaları ile hamileliğin başından sonuna kadar rahatlıkla kullanabileceğiniz bayan denim pantolonları Özge Yazıcı gibi bluzlarla ya da rahat tişört modelleri ile tüm yaz kullanabilirsiniz.


Tansu Avcı

Sezonun en hit trendlerinden biri olan etnik motifler hamile tuniklerinde de karşımıza çıkıyor. Rahat kesimleri, renkli motifleri ve hafif kumaş yapısıyla hamileliğinizde de modadan uzak kalamayanlar için ideal seçenekler. Tansu Avcı gibi siz de ister denim pantolon ve spor ayakkabılarla isterseniz de boho sandalet modelleri ile kullanabilirsiniz.

YORUMLAR