MODA & TREND

BU PARÇALAR SENEYE DE MODA

11 Temmuz 2017

Karşınızda yazın başından beri beklediğiniz indirim dönemi!

Şimdi hem bu yazın dolabını hem de önümüzdeki senenin hazırlıklarını en ekonomik şekilde yapmak için LC Waikiki’nin indirim sayfasını ziyaret etme zamanı. Fakat, indirimde alışveriş yapmak strateji gerektirir; ihtiyacınız olmayan, sadece 1 ay daha giyip dolabınızın karanlıklarına gömülecek parçaları almamak için bir indirim haritası hazırladık.

BEYAZLAR

Erkekler için önümüzdeki sezon devam edecek trendlerden biri de beyazlar. Her mevsim hayat ve tabi ki kombin kurtaran beyazlara önümüzdeki sezon biraz daha fazla rol düşecek. Öyle ki sokaklarda baştan aşağı beyazlara bürünmüş stil ikonları şimdiden görmek mümkün. Siz en iyisi dolabınızın ilkbahar / yaz iskeletini oluşturacak birkaç parça beyaz kıyafeti sepetinize ekleyin. 

 


EGZOTİK DOKULAR

Bu sezon severek giydiğimiz bol palmiyeli, bol çiçekli Hawaii desenleri ve egzotik dokular da önümüzdeki sezon erkek dolabında hakimiyetini sürdürmeye devam ediyor. Özellikle palmiye desenli bir gömlek ya da floral bir tişört beyaz chino pantolonunuzla çok yakışacak.

 


NATÜREL TONLAR

Hem kullanım kolaylığı hem de zamansızlığı ile gözdemiz olan natürel tonlar seneye de revaçta. Özellikle sonbahar ve ilkbahar stilinin favorisi olan bu tonları aksesuardan dış giyime kadar her ürün grubunda rahatlıkla kullanabilirsiniz.   

YORUMLAR