MODA & TREND

BÜYÜK BAŞLANGIÇ: İLK OKUL ALIŞVERİŞİ

16 Ağustos 2017

Okula dönüş sezonu hepimiz için farklı anlamlar taşısa da çocuğunu ilk kez okula hazırlayacak anne babalar için bu dönem çok daha anlamlı ve heyecanlıdır. Fakat, heyecan ve mutluluk kadar tatlı bir stresi de olan bu dönemde her aşama gibi ilk okul alışverişi de oldukça önemli.  


Bu zorlu alışverişin en zorlu yaş grubunun başında da kreş dönemi geliyor. Bu dönem, hem çocuk hem de ebeveyn için belki de en hassas dönem. Okul ile ilk tanışması kusursuz olmalı. Okul moduna geçişte birlikte çıkılacak bir okul alışverişi bu dönem için oldukça keyifli bir başlangıç olabilir; bir şapka, bir çanta ya da bir etek bazen bu sürece geçişi her iki taraf için de kolaylaştırabilir.Süreci kolaylaştırayım derken elbette her gördüğünü alıp, bu dönemi tamamen bir tüketim ritüeline çevirmek doğru değil. Onu hayatının en önemli başlangıçlarından birine hazırlarken heyecana kapılıp alışveriş hataları yapmak yerine gerçekten hem onu mutlu edecek hem de ihtiyaçlarını karşılayacak ürünlere odaklanmanızda fayda var.  

Kıyafetleri seçerken artık sürekli yanında bulunamayacağınızı göz önünde bulundurun ve kendi başına kolay giyip çıkaracağı modeller seçmeye dikkat edin. Bir klasik olan "seneye de giyer" sloganınızı dış giyime saklayın ve günlük giyeceği parçaları bedenine uygun seçmeye çalışın. Okul demek hareketlilik, aktivite demek. Bütün gün boyalarla, oyun hamurlarıyla oynayıp, türlü aktivitelerde yer alacağını unutmadan mutlaka kıyafetlerini yedekli olarak almaya özen gösterin.

LC Waikiki ile Okula Dönüş

LC Waikiki’nin okula dönüş koleksiyonunda sık yıkamaya dayanıklı kumaşlar yerinde duramayan miniklerin heyecan dolu keşiflerine ve eğlence dolu maceralarına eşlik ediyor. İster derste ister ders dışı aktivitelerde rahatlık dozu üst düzeydeki kumaş pantolonlar, etekler ve aksesuarlar yıldızı yüksek minik öğrencilerin vazgeçilmezi olacak!BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YORUMLAR