MODA & TREND

ÇOCUKLAR İÇİN RENKLİ BİR YAZ

30 Nisan 2017

Güneş, yaz mesaisine başladığından beri içimizde kelebekler uçuşuyor. Rengarenk çiçeklerin açtığı, uzayan yaz günleri sadece bize değil, evimizin minik üyelerine de sonsuz bir enerji veriyor. Şimdi bu enerjiyi biraz da koleksiyonlara yansıtma zamanı.

Her sezonda adından gittikçe söz ettirmeye başlayan birbirinden renkli çiçek motifleri, bu sefer çocukların dolabını süslemeye hazır. Yaz aylarında çocukların giydikçe içini ısıtacak birbirinden renkli LC Waikiki’nin Havana koleksiyonu reyonlarda sizleri bekliyor.

Frida tarzı kızlar, çiçek motifleri ve zengin nakışlarla dolu, çocuğunuzun her giydiğinde fotoğraflamaya doyamayacağınız cıvıl cıvıl bir koleksiyon var karşımızda. Çiçekli nakışlar, püsküller, ponponlar, çiçek aplikeleri, karo desenlerin göze çarptığı koleksiyon sadece tasarımlarından ibaret değil.  Özel testlerden geçen sağlıklı kumaşlarla hazırlanan parçalar, rahat kesimleri ve sıcak yaz günlerine uygun kumaş yapılarıyla çocuklar için tüm ebeveynlerin aradığı rahatlığı da sunuyor.

İsmini aldığı Havana’yı hatırlatan püsküller, bölgenin egzotik dokusundan ilham alan çini desenleri ile tıpkı yaz kadar mutlu bir koleksiyon şimdi LC Waikiki.com’da sizleri bekliyor.

YORUMLAR