MODA & TREND

ÇOCUKLUĞUMUZUN EN TATLI HATIRASI DÖNDÜ!

09 Mart 2017

LC Waikiki, İstinye Park AVM’deki mağazasını 

yeni konsepti ve nostaljik bir sürprizle 11Mart’ta açıyor!

LC Waikiki'nin 90'lardaki tişörtlerini hatırlıyor musunuz? 90’larda çocuk olmuş herkes en az bir kez giymiştir bu rengarenk tişörtleri. Mutlaka bir çocukluk fotoğrafınızda üstünüzde bu eğlenceli karakter vardır. En az bir kez çantanızın bir köşesinden bu renkli karakterin anahtarlığı sarkmıştır. Ve o renkli çocukluk anınız, sadece bir kereye özel olarak yeni İstinye Park mağazamızda 11Mart’ta dönüyor ve 90'lardaki nostaljik poşetleriyle satışa sunuluyor.

Sizlerle yeni yerinde yeni yüzüyle buluşacak olan LC Waikiki'nin bu açılışa özel tek sürprizi bununla da sınırlı değil. Blogger Tuğba Tunçkaya da 11 Mart günü LC Waikiki’nin İstinye Park’taki yeni mağazasında sizin için sezonun parçalarını seçip moda üzerine sorularınızı cevaplayacak. Siz en iyisi bu cumartesi için plan yapmayın, İstinye Park'ta buluşalım.

1988 yılında Fransa’da kurulan ve 1997 yılında bir Türk markası olan LC Waikiki, bugün 36 ülkede 750’yi aşkın mağazasıyla ulaşılabilir modanın adresi. Her tarz ve bütçeye hitap eden ve birbirinden farklı konseptler içeren ürünler sunan LC Waikiki, müşterilerine her zaman daha iyisini sunmak amacıyla geliştirdiği bu yeni konsept mağazasında ferah ve geniş bir alanda keyifli alışveriş yapma fırsatı sağlayacak. Kadın, erkek, genç, çocuk ve bebek bölümlerinin yanı sıra aksesuar bölümünün de yer aldığı mağazada çocukların alışveriş yaparken eğlenebileceği aktivite alanları da yer alıyor.
LC Waikiki, yeni yerinde, yeni konsepti ile sizlere keyifli alışveriş deneyimini yaşatacak.

YORUMLAR