MODA & TREND

ÇOK ÜŞÜYENLERİN FAVORİ TRENDİ

13 Ocak 2018

Golden Globes’ta Connie Britton’un trikosu ile giydiği görkemli eteğinden sonra hala trikoların sadece gündüz parçası olduğunu düşünüyor musunuz?

Getty Images

Kışın stilinize parıltı katmak, normalden daha şık bir kombin yapmak uğruna donduğunuz, aklınız dolaptaki sıcacık hırkalardayken Yazısız Kıyafet Kuralları uğruna gözünüzü karartıp incecik bluzla evden çıktığınız olmuştur. Hava şartlarını umursamadan sizden yaz taklidi yapan kombinler bekleyen; kış günü incecik bluzlara mahkûm eden Yazısız Kıyafet Kuralları sonunda yumuşadı. Kışın tek görevi soğuktan korumak olan kalın katmanlar şimdilerde ışıltılı parçalarla eğlenceli bir düete girişiyor.

Yeni İkili

Trikoların ışıltılı ve feminen dünya ile birlikteliği kâğıt üzerinde bir soru işareti olsa da pratikte giydiğinizde fikrinizi ışık hızı ile değiştirecek kadar keyifli. Connie Britton ya da Jennifer Lawrence gibi iddialı, hacimli ve gösterişli etekler tek seçenek değil. Parlak, renkli pilili etekler, payetli ve tül elbiseler, metalik pantolonlar; gece giyebileceğiniz her parçayı bir de triko ile deneyin.

Sadeleştirme Sanatı

Sadece soğuktan korunmak için değil, gireceğiniz ortam için fazla gösterişli giysileri dizginlemek için de iyi bir katman triko. İster gece elbiselerini sokak stiline adapte etmek için isterseniz de sadece kıştan korunmak için kullanın. Kural tanımazlığın yeni bir akım olduğu günümüzde hiç olmadığımız kadar özgürüz.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YORUMLAR