MODA & TREND

EN KULLANIŞLI: İNCE HIRKALAR

22 Eylül 2017

Havalar yavaş yavaş soğumaya başladıysa da hemen montlara, trençkotlara geçmek özellikle yazdan kopamayanlar için çok zor. O zaman seçeneğiniz belli: Hırka.

Emekli babaları yada hipster’ları aklınıza getirmeyin hemen. Göbeğinizin üzerine kadar çektiğiniz pantolonla bulmaca çözerken giymediğiniz sürece gayet havalı ve şık olabiliyorlar. Mesela, şu bir türlü yaratamadığınız üçlü takımda yelek yerine kullanabilirsiniz. Hatta bunun için Ryan Reynolds ve Jude Law gibi Hollywood’un iki stil sahibi ismi size ilham verebilir.Eğer başlangıç için bu kadar resmiyete girmek istemiyorsanız gömleğinizle beraber hem ofise uygun hem de rahat bir kombin de yapabilirsiniz. Daha spor bir görüntü arayışında olanlar için ise anahtar kategori, basic. Bu noktada hemen bir parantez açalım, bu hırkaları baskılı tişörtlerle kullanıp görüntünüzü karmaşık bir hale getirmeyin. Olabildiğince sade, baskısız; basic tişörtleri tercih edin. Kombininizi farklılaştırmak isterseniz boynunuza atacağınız bir şal ya da kullanacağınız pantolon askısı istediğiniz hareketi katacaktır. Gömlek ya da basic tişört üzerine giyeceğiniz ince hırkalar size sonbaharda ceketin yokluğunu aratmayacak.

Sıra geldi hırkanızı seçmeye. Kendiniz için doğru hırkayı bulmak bir tıkla mümkün. Birbirinden şık ve kullanışlı hırka modelleri için ihtiyacınız olan tek adres lcwaikiki.com. 


YORUMLAR