MODA & TREND

EN LEZZETLİ KOLEKSİYON

28 Mart 2017

Evden hırkalarla gönderdiğiniz oğlunuz o hırkayı kızarmış yanaklarla yere sürüye sürüye geliyorsa bahar alışverişi gelmiş demektir.

O halde ilk fırsatta sepetinize atmanız gereken çocuğunuzun da çok seveceği bir koleksiyonla tanıştıralım sizi, Cool Food. Çocuklar için güvenlik testlerinden geçen kumaşların tercih edildiği koleksiyon tam da bahar gibi, renkli, enerjik, eğlenceli ve cool.

Kumaşlarında ince kalitelerin kullanıldığı Cool Food, çocukların hareketlerini kısıtlamadan içlerinde mutlu olabileceği ekose kısa gömlek, renkli pantolon, denim ve eğlenceli aplikeli tişört modellerinden oluşuyor. Grafiklerde ise sezonun hem erkek ve bayan giyim hem de çocuk giyim ürünlerinde öne çıkan trendi yiyecekler var. 

Hem belki yumurtaları, sütleri en eğlenceli halleriyle tişörtünde görmek kahvaltı sofrasında arasının çok da iyi olmadığı şu yumurtalarla biraz daha yakınlaşmasını sağlar.

Trendlerde sağlıklı yiyecek ve içeceklerin karakterize ederek eğlenceli bir halde işlenmiş olduğu bu keyifli ve renkli tema LC Waikiki’de sizi bekliyor. Çocuk kıyafetleri hiç bu kadar lezzetli olmamıştı !

YORUMLAR