MODA & TREND

GEÇİŞ MEVSİMİNİN COOL PARÇASI

13 Eylül 2017

Yazın yavaş yavaş kapanışını yaptığımız şu günlerde artık evden sadece çantamızı kapıp çıkmıyoruz. Eylül ile birlikte incecik montlar yeniden görevinin başına geçiyor.


Kombinlerimizdeki yaz esintileri devam etse de bizi bekleyen serin günlerde sonbahar yağmurları için artık evden çıkarken bir B planına ihtiyaç duyduğumuz bir gerçek. Mont kelimesinin üzerinizdeki ağırlığından kurtulun hemen, daha hafif çözümler konumuz. Günlük stilimizi boğmadan özlediğimiz sonbahar günlerine kombinlerimizi adapte etmek için anahtar kelimeyi veriyoruz, militer. 


Serin sonbahar günlerine yumuşak bir geçiş yapmak isteyenler için ara mevsimin en cool trendi militer montlar,sonunda askılarda yerlerini aldılar. Militer trendi aklınıza hemen sert kamuflajları getirmesin. Sokak stilinin ve podyumların son yıllardaki favori parçası bu sonbaharda çiçek işlemelerinden armalara, parıltılı detaylardan taşlara kadar pek çok farklı kimlikle karşımıza çıkıyor. Maskülen tavrını yeni sezonda yerle bir etmeye devam eden militer montları günlük kombinlerinize uydurmak konusunda hiç zorluk çekmeyeceksiniz. İster romantik bir tül elbiseyle, ister jean ile isterseniz de ofis stilinizle kullanabileceğiniz farklı uzunluklarda, desenlerde ve siluetlerde birbirinden farklı montlar şimdi lcwaikiki.com'da sizleri bekliyor. 

YORUMLAR