MODA & TREND

KONFOR DEVRİ

27 Eylül 2017

Son yıllarda vücudumuzu sıkı sıkı saran skinny pantolonlar yerlerini daha bol kesim ve modellere bırakırken spor giyim tarafı da aynı geçişten nasibini alıyor, sezonun en rahat parçası karşınızda, yırtmaçlı eşofmanlar.

Belki de en son beden eğitimi dersinde karşılaştığınız eşofmanlar taytların istila ettiği alana sızdı. Hem gündüz hem gece pek çok farklı parça ve tamamlayıcı öğe ile kolaylıklı kullandığınız taytların konfor alanımızdaki yeri tartışılamaz. Peki bu kadar çok kullanım alanı olan bu parçanın yanına nasıl olacak da aklımıza sadece sweatshirt’leri getiren eşofmanı ekleyeceğiz? Multi kombin şansı olmayan parçaların çok da tutmadığı bir sezonda eşofmanlarımız ve stilimiz nasıl hayatta kalacak? Cevap basit, kuralları yıkarak.

Eşofmanlar da bu sezon 90'lardaki kurallarını yıkarak görüş alanımıza giriyor. Artık sadece eşofman üstleri ya da spor tişörtlerle giymek zorunda değiliz. Kombin seçeneklerimiz oldukça geniş. Eşofman altlarının bu sezon file çoraplarla da, gömleklerle de, ceketlerle de araları gayet iyi. Hatta işin içinde topuklular dahi var.

İdeal eşleşmeler için eğer sade bir stiliniz varsa eşofman altı ile aynı renkte üstleri tercih ederek sade bir görüntü yaratabilirsiniz. Trend tutkunları için ise önerimiz gömlekler, omuz dekolteli bluzlar ya da kısa üst ve denim ceket eşleştirmeleri. 

YORUMLAR