MODA & TREND

LİSEDE STİL ŞAKAYA GELMEZ!

27 Ağustos 2017

Bu sene doğru stil için nelere ihtiyacın olduğunu biliyor musun?

*Ağustos ayının sonuna geldiğimize göre okul için hazırlık vakti artık yaklaşmış demektir. Unutulmaz bir stil için bu sezon nelere ihtiyacın var kolay bir liste hazırladık:

*Hem okulda hem de okul dışında en çok ihtiyacın olacak parçaların başında elbette polo yakalar geliyor. İster kısa kollu ister uzun, mutlaka iki rengi listene ekle.

*90ların o ünlü omuza hırka ya da kazak atma trendi geri dönüyor. Hem serin havalarda kullanmak için hem de tarzına cool bir dokunuş için kendine bir kazak seç.

*Bu senenin moda kelimesi grunge! Şu çok sevdiğin kareli gömlekler, ekose desenlere istediğin kadar yer açabilirsin.

*Omuzlarına atacağın kazak ve hırkalar yetmez, mutlaka büyük bir denim ceketi de ekibe katman lazım. Özellikle birkaç rozet ve arma ile kişiselleştirebileceğin bu ceketler sonbaharda kurtarıcı parçan olmaya aday.

*Erkekler için mükemmel kalıptaki klasik pantolonlar, asi stilin değişmez parçası jean’ler listeye yazılsın.

*Kızlar içinse trend listelerinin üst sıralarında ise file çoraplarla kullanmayı çok sevdiğimiz yırtık denim pantolonlar, Jean salopetler, siyah elbise ve etekler var.

*Ekoseler, çizgiler, kareler kadar popüler olacak bir desen daha var listede, kamuflaj. Hafta sonu stilin için seçeceğin kamuflaj desenli bir sweatshirt veya eşofman üstü sizi bir adım öne çıkaracak.

Sıra dışı kombinlere imza atmak, yeni okul döneminde tarzını yansıtmak istiyorsan tüm koleksiyon lcwaikiki.com’da. Haydi, başla!

YORUMLAR