MODA & TREND

MEZUNİYETE HAZIR MISINIZ?

18 Mayıs 2017

Uzun süre bitirmek için çabaladıktan sonra beklenen zaman geldi de çattı ve artık mezuniyet zamanı...

Tüm o stresler, uykusuz geceler, endişeli bekleyişler sona erdi. Artık yeni ve tatlı bir telaşımız var, mezuniyet. Evet, belki biraz hüzünlü bir veda gibi de geliyor kulağa ama mezuniyet balosu gibi eğlenceli ve renkli bir gerçeği de var.

Konu mezuniyet balosu olunca elbette bir de kritik ve stresli bir soru geliyor akla; ‘Mezuniyet balosunda ne giyeceğiz?’ Aslında balo için ne giyeceğinizden önce size ne giymemeniz gerektiğini hatırlatmak istiyoruz. Bunu aynı zamanda çok sevdiğiniz filmlerin meşhur mezuniyet sahneleri ile hatırlatacağız.

Never Been Kissed

Eğer Versailles Sarayı’nda bir törene katılmıyorsanız Drew Barrymore gibi "görkemli" bir elbise tercih etmenize gerek yok.


10 Things I Hate About You

Julia Stiles gibi bir partneriniz olabilir, smokin de tercih edebilirsiniz fakat uzun jöleli saçlar çok eskide kaldı. 

Bu da olmaz.


Back To The Future

Muhtemelen takım elbisenin altına beyaz havlu çorabın ne derece yasaklar listesinde olduğunu biliyorsunuzdur.


Grease

Olivia Newton’ın zarif ve Retro görüntüsünden belki ilham alabilirsiniz ama John Travolta ve geniş yakalı pembe gömleği, kısa paçalarından görünen pembe çorapları konusunu bir daha düşünmekte fayda var.


Hala cevaplanması gereken bir soru var, ne giyeceksiniz? Bu sezon LC Waikiki mezuniyet kıyafetleri için bir birinden güzel seçenekler hazırladı. Üstelik aldığınız kıyafetleri sadece tek bir gece giyip, dolabın tozlu askılarına terk etmek zorunda değilsiniz.

YORUMLAR