MODA & TREND

MUHTEŞEM CUMA İÇİN MUHTEŞEM ALIŞVERİŞ LİSTESİ

24 Kasım 2017

Muhteşem Cuma indirimi LC Waikiki’de başladı! Tüm kategorilerde özel indirimler, sezonun en gözde parçalarında özel fiyatlar ve hepsinden daha fazlası sepette %30’a varan özel indirimler Cuma günü boyunca lcwaikiki.com’da sizleri bekliyor. Tüm indirimli ürünlerin arasında eğer bir türlü neleri alacağınıza karar veremiyorsanız sizin için stratejik bir alışveriş listesi hazırladık.

Deri Ceket

Modası geçmeyecek, asi ve modern bir deri ceketten daha doğru bir yatırım parçası olamaz. İndirimde sepetinizde mutlaka bir deri görünümlü ceket olsun.


Eşofman

Sokak stilinin yükselen yıldızı eşofmanları eğer hala dolabınıza katmadıysanız bu indirim iyi bir fırsat. Üstelik artık sadece sporda da giymiyoruz, gömleklerle, ceketlerle hatta topuklu ayakkabılarla bile göreceğiz eşofmanları.


Balıkçı Kazak

Hem kış soğuklarından koruyor hem de bu sezon çok moda. Balıkçı kazaklarda sepete girecek parçalardan biri.


Western Bot ve Kemer

Eğer hala bir çift Western bot ve kemer edinmediyseniz bu indirim sizin için son çağrı, acele edin.


Sırt Çantası

Postacı çantamıza attığımız her şeyi bu sezon sırt çantalarına aktarıyoruz.


Kayak Montu

Bu sezon kayak tatili planları yapıyorsanız bavulu hazırlamak için indirim döneminden daha iyi bir fırsat olamaz. Rengarenk kayak montları bu sezon kayak pistlerinin gözdesi.


Küçük Siyah Elbise

Bu sene yılbaşı seçiminiz için son hafta krizi yaşamak istemiyorsanız şimdiden planınızı yapın. Unutmayın, küçük siyah elbisenin yerini hiçbir şey tutamaz.

YORUMLAR