MODA & TREND

SEN O ANA HAZIRSIN

31 Mart 2017

Bizi yakından takip edenler bilir, 7 Mart’tan beri LC Waikiki’nin yeni bir alt markası mağazalarda, LCW Vision. Öncelikle size biraz Vision’dan bahsedelim. 

Hani ofise gidersiniz de akşamına bir plan çıkar, arkadaşlarla bir öğle yemeği için buluşursunuz aniden romantik bir kahve teklifi belirir ya da belki hafta sonunuz fazlasıyla uzun geçer… Vision sizi tüm bu anlara, gündüzden geceye programları, hızlı geçen 24 saatlere hazırlayacak dinamik bir koleksiyon. 

Güçlü ve kullanışlı erkek ve bayan giyim ürünlerinin dikkat çektiği koleksiyonda sezonun hit trendleri öne çıkıyor. Sadece sezonun en hit trendlerini değil dolabınızdan hiçbir moda döneminde eksik etmediğiniz zamansız parçaları da getiriyor. Yeni sezon alışverişi için son soğuk günleri atlatmayı beklediyseniz artık bu güneşli günler bahar dolabınızı hazırlamak ve şık bahar kombinleri yaratmak için aradığınız enerjiyi vermiş olmalı.EDİTÖRÜN SEÇİMİ


Mod Yükseltici Çiçekler

Her dolapta içine yaşam enerjisi verecek bir çiçekli parça vardır. Sizin bu sezon için mod yükselten çiçekleriniz maksi bir elbiseden olsun. Birlikte kullanacağınız western kemer modelleri arasından seçtiğiniz parça ile birbirinden şık bayan bot modellerinden birini seçip göz kamaştıran floral bahar kombinleri oluşturabilirsiniz.


Güçlü Çizgiler

Çizgili pantolon, gömlek, elbise... Her sene olduğu gibi çizgiler bu sene de rolünü kaptırmıyor. Güçlü, zamansız ve sizi asla yarı yolda bırakmayacak bir lacivert takım da olmazsa olmazlar listenizin başında olsun.


Metalik Etki

Metalik dokular bu baharda da bizi etkisi altına alıyor. Modanın iyice esneyen kuralları sayesinde artık sadece gece değil gündüz de çarpıcı metalik renkleri kullanır olduk. Bir metalik üst bu sezon ani planlar için çok kez günü kurtarabilir.


YORUMLAR