MODA & TREND

SONBAHAR ÇİÇEK AÇARSA

16 Eylül 2017

Çiçeklerin, egzotik desenlerin eğer hala yaz mevsimine ait olduğunu düşünüyorsanız bu sezon sizin için işler biraz değişecek. Ağır motiflere, koyu renklere ve hantal desenlere emanet ettiğimiz sonbahar dolapları bu sezon çiçeklerin koleksiyonlara sızmasıyla hiç olmadığı kadar neşeli bir hale geliyor.


Getty Images Türkiye

Çiçeklerin romantik bir stilin sembolü olduğu günler geride kaldı. Artık naif, kırılgan değiller ve hangisini isterseniz o karaktere bürünmeye hazırlar. Tüm kuralların dışına çıkarak dilediğiniz kadar deneysel davranabilirsiniz. İster gotik, ister sportif isterseniz klasik… Sadece birkaç parçayla onlara yeni bir tavır kazandırmak bu sezon çok kolay. 


Getty Images Türkiye

Her ne kadar bir elbise giy çık kullanımıyla bizi cezbetse de unutmayın, yardımcı parçaları oyuna katmak size sayısız yeni kombinasyon şansı verir. Örneğin bir biker ceket, western bot ya da büyük beden bir kazak elbisenize yepyeni bir duruş kazandırabilir. Eğer siz de arada bir çiçekli elbiselerinizi farklı parçalarla kullanmak istiyorsanız çiçeklerin uyumundan çok renk uyumuna dikkat edin. YORUMLAR