MODA & TREND

YILBAŞI STİLİ: IŞILTIYI KEŞFEDİN

28 Aralık 2017

Yılın en keyifli, en umutlu ve en ışıltılı kutlamasına artık sayılı günler kaldı. Eğer kutlama planlarınız hazırsa sıra geldi yılbaşı kombinlerinizi oluşturmaya.

Yeni bir yılın heyecanı çoktan etrafı sardı. Aniden ışıl ışıl parlayan şehir, kırmızıya boyanan vitrinlerin de enerjisiyle yılbaşı planlarınızı belirlediyseniz şimdi sıra o planlara uygun, sizi tarzınızla öne çıkaracak yılbaşı kombinlerinizi belirlemeye geldi. Sizi öne çıkaracak yılbaşı kombinlerini sıralamadan önce kısa bir sezon özeti geçelim: 

Şık bir yeni yıl gecesinin değişmez renkleri yeşil, kırmızı ve siyah mağazalardaki hakimiyetini korumaya devam ediyor. Farklılık arayanlar için ise önerimiz ise sezona damgasını vuran toz pembe, sarı ve elbette beyaz gibi alternatif kış renkleri. Renkler kadar detay ve dokular da ön planda olduğu modanın bu cesur kışında siluetlerin ışıltı ihtiyacını püskül, payet gibi hareketli detaylar ve metalik kumaşlar karşılıyor. Sezon özetinden sonra gelelim seçeneklere:

*Sıradan olma korkusuyla kırmızıdan köşe bucak kaçmanıza gerek yok, kırmızı bu kış sadece yılbaşı rengi olmaktan çok daha fazlası. Podyumdan kırmızı halıya kadar modanın ulaştığı her yeri etkisi altına alan bu çarpıcı rengi seçeneklerinizin başına yazın.

*Bu sezon karşımıza pek çok farklı renk, doku ve modelde çıkan kadife de soğuk bir yılbaşı gecesi için mükemmel bir tercih olabilir. Bir elbise ya da bir ceket… Yılın en özel gecesinde kadife asla hata olmaz.

*Son günlerde sık sık karşımıza çıkan ve sızdığı her yere müthiş bir hareket katan püsküller de parti stilinin bir diğer hit detayı.

*Sürekli yeterince uygun bir anı bekleyerek ertelediğiniz payetli parçalarınızı gün yüzüne çıkarma vakti. İster püsküllerle ister dengeleyici sade parçalarla kullanabileceğiniz payetleri yılbaşı gecesinde özgürce kullanabilirsiniz.

*Günlük stilinden çok uzaklaşmak istemeyenler için ise anahtar kelime, detay. Kürk görünümlü kısa montlar, pul işlemeli çantalar ya da simli bir bluz çok çaba harcamadan sizi partiye hazırlayabilir.

*Son olarak çizmelerin ve botların bu sezon gece stilinin vazgeçilmezleri olduğunu ve sürprizli kombinlerin çok sevildiğini de hatırlatmak isteriz.

YORUMLAR